Reklama

Pokaż swoją grę za darmo w Strefie Gier Indie na PGA 2023Fundacja Indie Games Polska podzieli się swoją strefą na Poznań Game Area 2023 w Poznaniu z młodymi twórcami niezależnych gier z Polski. Zgłoszenia przyjmowane są do 18 września.

Czytaj więcej: Pokaż swoją grę za darmo w Strefie Gier Indie na PGA 2023

MediaMarkt Gaming Tour szansą na nagrody i spotkanie z "Franiem" Rusieckim!W ramach MediaMarkt Gaming Tour, w najbliższą sobotę, 29 października odbędzie się kolejne spotkanie fanów gier w sklepie MediaMarkt przy ul. Ostrobramskiej 79 w Warszawie. Na odwiedzających czekają liczne atrakcje, a uczestnicy turnieju w grze Fall Guays.powalczą o cenne nagrody. Gwiazdą wydarzenia będzie Franciszek „Franio” Rusiecki.

Czytaj więcej: MediaMarkt Gaming Tour szansą na nagrody i spotkanie z "Franiem" Rusieckim!

Międzynarodowy sukces polskiego studia gamingowego HyperstrangePrzemysław Miliński – członek zarządu studia gamingowego Hyperstrange opowiada o historii firmy i jej planach na przyszłość.

Czytaj więcej: Międzynarodowy sukces polskiego studia gamingowego Hyperstrange

Gwiazdy świata gier na MediaMarkt Gaming TourMediaMarkt rusza z serią wyjątkowych wydarzeń dla pasjonatów gier komputerowych – MediaMarkt Gaming Tour. Będą one doskonałą okazją do spotkania największych polskich gwiazd gamingu. Pierwsze z pięciu spotkań odbędzie się w najbliższą sobotę, 15 października w sklepie MediaMarkt w warszawskim centrum handlowym Złote Tarasy. Uczestnicy będą mieli szansę wziąć udział w turniejach gamingowych i wygrać cenne nagrody. Gwiazdą pierwszej imprezy będzie Katarzyna "Kasix" Paciorek.

Czytaj więcej: Gwiazdy świata gier na MediaMarkt Gaming Tour

Polski robot edukacyjny Astorino do nauki robotyki przemysłowej


23 listopada 2022 r. w Krakowie została podpisana oficjalna umowa o dystrybucji robotów edukacyjnych Astorino, produkcji polskiej firmy ASTOR przez japoński koncern Kawasaki Robotics. Zgodnie z nią, obie strony zobowiązują się do budowania marki Astorino oraz do wspólnej dystrybucji robotów. Umowę podpisał Kenji Bando-San, prezes Kawasaki Robotics EMEA oraz Andrzej Garbacki, wiceprezes zarządu ASTOR, dyrektor ds. robotyzacji.

Czytaj więcej: Polski robot edukacyjny Astorino do nauki robotyki przemysłowej

Sony pokazało prawdziwą hybrydę aparatu ze smartfonemDo sprzedaży trafił nowy flagowiec od Sony, który z miejsca wzbudził masę emocji wśród konsumentów. Trudno jednoznacznie stwierdzić, czy Model Xperia PRO-I jest tak właściwie aparatem czy smartfonem. Pewnym jest za to fakt, że to wyjątkowe urządzenie zaprojektowane zostało z myślą o profesjonalistach i fanach dobrej fotografii.

Czytaj więcej: Sony pokazało prawdziwą hybrydę aparatu ze smartfonem

Finał MediaMarkt GamingTourPrzed nami już ostatnie, piąte spotkanie w ramach MediaMarkt Gaming Tour. W najbliższą sobotę, 12 listopada w warszawskim MediaMarkt w CH Westfield Arkadia będzie można wziąć udział w turniejach gamingowych i wygrać cenne nagrody. Gwiazdą imprezy będzie Jakub „Jackob” Wrotniak!

Czytaj więcej: Finał MediaMarkt GamingTour

Zmiana częstotliwości TV naziemnej. Czy twój telewizor nadal będzie działać?W 2022 roku nastąpi zmiana systemu nadawania telewizji naziemnej. Kiedy należy się jej spodziewać i jak możemy się na to przygotować, żeby nie stracić dostępu do telewizji?

Czytaj więcej: Zmiana częstotliwości TV naziemnej. Czy twój telewizor nadal będzie działać?

Tematy pokrewne

KONTAKT

pisz na adres: redakcja<@>newss.pl

Skuteczna dystrybucja informacji prasowych od 2008 roku. Usługa press box gwarantuje publikacje komunikatów w wielu portalach. Minimum kilkadziesiąt gwarantowanych publikacji każdej informacji prasowej w odpowiednio sprofilowanych serwisach. Wyjątkowo korzystne warunki współpracy. Kontakt: redakcja<@>newss.pl

Top