Reklama

Raport "Cyberbezpieczeństwo w polskich firmach 2023"  • 68,9 proc. polskich firm potwierdza zanotowanie cyberincydentu - to wzrost o niemal 5 proc. w porównaniu z danymi sprzed roku.
  • 82,8 proc. odpowiedziało, że zabezpieczanie danych informatycznych w firmie jest ważne.
  • Aż 72,2 proc. uczestników badania przyznało, że zapłaciłoby okup w przypadku ataku typu ransomware.
  • Najbardziej zagrożone cyberatakami: sektor bankowy i finansowy, branża medyczna, administracja i instytucje publiczne.
Czytaj więcej: Raport "Cyberbezpieczeństwo w polskich firmach 2023"

Pokaż swoją grę za darmo w Strefie Gier Indie na PGA 2023Fundacja Indie Games Polska podzieli się swoją strefą na Poznań Game Area 2023 w Poznaniu z młodymi twórcami niezależnych gier z Polski. Zgłoszenia przyjmowane są do 18 września.

Czytaj więcej: Pokaż swoją grę za darmo w Strefie Gier Indie na PGA 2023

Bon dla nauczyciela zrealizujesz w MediaMarkt!Od 11 października nauczyciele mogą ubiegać się o 2500 zł dofinansowania do zakupu laptopów lub laptopów przeglądarkowych. Tak zwany bon dla nauczyciela można zrealizować chociażby w sklepach MediaMarkt. Sprawdzamy jakie modele idealnie sprawdzą się w pracy nauczyciela.

Czytaj więcej: Bon dla nauczyciela zrealizujesz w MediaMarkt!

Międzynarodowy sukces polskiego studia gamingowego HyperstrangePrzemysław Miliński – członek zarządu studia gamingowego Hyperstrange opowiada o historii firmy i jej planach na przyszłość.

Czytaj więcej: Międzynarodowy sukces polskiego studia gamingowego Hyperstrange

Program "Voucher 2500 zł na zakup laptopa dla nauczyciela" dostępny w Media ExpertMedia Expert uruchomił atrakcyjną ofertą dla nauczycieli w ramach Programu „Laptop dla Nauczyciela”. To inicjatywa Ministerstwa Cyfryzacji, której głównym założeniem jest wsparcie w procesie digitalizacji polskiej edukacji, wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań w procesie kształcenia dzieci i młodzieży oraz ułatwienie realizacji wymagających, codziennych obowiązków każdego nauczyciela. Media Expert zaleca korzystanie z ofert wyłącznie sprawdzonych sprzedawców.

Czytaj więcej: Program "Voucher 2500 zł na zakup laptopa dla nauczyciela" dostępny w Media Expert

Polski robot edukacyjny Astorino do nauki robotyki przemysłowej


23 listopada 2022 r. w Krakowie została podpisana oficjalna umowa o dystrybucji robotów edukacyjnych Astorino, produkcji polskiej firmy ASTOR przez japoński koncern Kawasaki Robotics. Zgodnie z nią, obie strony zobowiązują się do budowania marki Astorino oraz do wspólnej dystrybucji robotów. Umowę podpisał Kenji Bando-San, prezes Kawasaki Robotics EMEA oraz Andrzej Garbacki, wiceprezes zarządu ASTOR, dyrektor ds. robotyzacji.

Czytaj więcej: Polski robot edukacyjny Astorino do nauki robotyki przemysłowej

Hall of Fame polskiej sceny gamedevFundacja Indie Games Polska przedstawia kolejne odcinki swojego autorskiego podcastu oraz garść wnikliwych wywiadów z najbardziej zasłużonymi twórcami kultury cyfrowej. Do “Hall of Fame” branży gier w Polsce dołączyli w tym sezonie Tadeusz Zieliński, Aleksy Uchański, Aleksandra Cwalina, Maciej Szcześnik i Adam Skorupa.

Czytaj więcej: Hall of Fame polskiej sceny gamedev

Finał MediaMarkt GamingTourPrzed nami już ostatnie, piąte spotkanie w ramach MediaMarkt Gaming Tour. W najbliższą sobotę, 12 listopada w warszawskim MediaMarkt w CH Westfield Arkadia będzie można wziąć udział w turniejach gamingowych i wygrać cenne nagrody. Gwiazdą imprezy będzie Jakub „Jackob” Wrotniak!

Czytaj więcej: Finał MediaMarkt GamingTour

Tematy pokrewne

KONTAKT

pisz na adres: redakcja<@>newss.pl

Skuteczna dystrybucja informacji prasowych od 2008 roku. Usługa press box gwarantuje publikacje komunikatów w wielu portalach. Minimum kilkadziesiąt gwarantowanych publikacji każdej informacji prasowej w odpowiednio sprofilowanych serwisach. Wyjątkowo korzystne warunki współpracy. Kontakt: redakcja<@>newss.pl

Top