Reklama

G-U Polska wspiera Pyra Trail 2024Już w sobotę – 15 czerwca – rozpocznie się kolejna edycja rowerowego wyścigu Pyra Trail. W tym roku w imprezie udział weźmie 29 zawodników, którzy na swoje gravelowe jednoślady wsiądą skoro świt, startując o godz. 6:00 w Kletnie k. Stronia Śląskiego. Ich celem będzie jak najszybsze pokonanie dystansu 150 lub 300 km. Pyra Trail to wydarzenie organizowane przez Kórnickie Bractwo Rowerowe, wspierane, jak co roku, przez G-U Polska, producenta systemowych rozwiązań okienno-drzwiowych.

Czytaj więcej: G-U Polska wspiera Pyra Trail 2024

Wspólny Las 2024: dziesiątki leśnych wydarzeń w całej Polsce!  • Rusza czwarta edycja obywatelskiej akcji Wspólny Las. Tegoroczny motyw przewodni inicjatywy to Lasy i Klimat.
  • Spacery z przyrodnikami, wycieczki rowerowe, leśne kąpiele, plenery fotograficzne, dyskusja z udziałem prof. Szymona Malinowskiego, Anny Sierpińskiej, Daniela Petryczkiewicza i Pauliny Górskiej – tak obchodzić będziemy w całej Polsce tegoroczną edycję Wspólnego Lasu.
  • Akcji towarzyszy zbiórka podpisów pod petycją o bezterminowe zatrzymanie wycinki drzew o wymiarach pomnikowych w lasach zarządzanych przez Lasy Państwowe.
Czytaj więcej: Wspólny Las 2024: dziesiątki leśnych wydarzeń w całej Polsce!

Drużyna sponsorowana przez Aluron została Wicemistrzem Polski 2023/2024Aluron, producent architektonicznych systemów aluminiowych od 2011 roku pozostaje sponsorem tytularnym drużyny Aluron CMC Warta Zawiercie. W miniony weekend, zaledwie 13 lat od wznowienia działalności sekcji siatkarskiej w Zawierciu, drużyna Aluronu zdobyła Wicemistrzostwo Polski 2023/2024.

Czytaj więcej: Drużyna sponsorowana przez Aluron została Wicemistrzem Polski 2023/2024

Fundacja Grupy Aliplast wspiera oddział Hematologii, Onkologii i Transplantologii Dziecięcej USzDWe wtorek, 12 grudnia na Oddziale Hematologii, Onkologii i Transplantologii Dziecięcej USzD  w Lublinie został przekazany symboliczny czek o wartości 29 000 zł przez Fundację  Grupy Aliplast dla Stowarzyszenia Na Rzecz Dzieci z Chorobami Krwi.  Środki zostaną przeznaczone na zakup wyposażenia jednej z sal szpitalnych dla małych pacjentów oraz pomieszczenia socjalnego  /kuchni/  dla rodziców na oddziale Hematologii, Onkologii i Transplantologii Dziecięcej USzD w Lublinie.

Czytaj więcej: Fundacja Grupy Aliplast wspiera oddział Hematologii, Onkologii i Transplantologii Dziecięcej USzD

Fundacja Grupy Aliplast po raz trzeci organizuje turniej piłkarski11 maja 2024 r.  odbędzie III Charytatywny Turniej w Piłce Nożnej organizowany przez Fundację Grupy Aliplast. Celem tegorocznej edycji będzie zebranie funduszy na wsparcie dzieci  z niepełnosprawnościami ruchowymi.

Czytaj więcej: Fundacja Grupy Aliplast po raz trzeci organizuje turniej piłkarski

Dzielmy się radością i dobrocią!Świat jest pełen chwil, które potrafią w mgnieniu oka przewrócić nasze życie do góry nogami. Czasami jest to widok zachodzącego słońca nad morzem, chwila, w której się zakochujemy, czy po prostu niezwykłe przeżycie, które zostaje w naszej pamięci na zawsze. Jednakże, jednym z najważniejszych doświadczeń jest moment, w którym decydujemy się pomóc tym, którzy potrzebują wsparcia.

Czytaj więcej: Dzielmy się radością i dobrocią!

Niebawem odbędzie się druga "Wiosenna Dycha z Aliplastem"„Wiosenna Dycha z Aliplastem” to projekt Fundacji Grupy Aliplast, realizowany we współpracy z Fundacją Rozwoju Sportu. To już druga „Dycha” kiedy FGA jest Patronem Tytularnym wydarzenia.

Czytaj więcej: Niebawem odbędzie się druga "Wiosenna Dycha z Aliplastem"

Pallmann zaprasza na mistrzostwa Magic Oil Wood Floor World Cup!Pallmann, wiodący producent systemowych produktów do układania, renowacji i pielęgnacji podłóg drewnianych, już po raz drugi organizuje mistrzostwa świata w układaniu podłóg drewnianych. Międzynarodowy konkurs Magic Oil Wood Floor World Cup ma na celu wyłonienie najlepszych na świecie projektów podłóg drewnianych, które stanowią przykład perfekcyjnego wykonawstwa i zostały zrealizowane przy użyciu produktów linii Magic Oil.

Czytaj więcej: Pallmann zaprasza na mistrzostwa Magic Oil Wood Floor World Cup!

Tematy pokrewne

KONTAKT

pisz na adres: redakcja<@>newss.pl

Skuteczna dystrybucja informacji prasowych od 2008 roku. Usługa press box gwarantuje publikacje komunikatów w wielu portalach. Minimum kilkadziesiąt gwarantowanych publikacji każdej informacji prasowej w odpowiednio sprofilowanych serwisach. Wyjątkowo korzystne warunki współpracy. Kontakt: redakcja<@>newss.pl

Top