Reklama

CREATON Polska

  CREATON Polska
ul. Wspólna 6
32-300 Olkusz
Tel. +48 32 624 95 00
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.creaton.pl


CREATON Polska - lider na rynku dachówek ceramicznychCREATON Polska należy do Grupy CREATON, jednego z największych i najstarszych producentów pokryć dachowych w Europie. Odwołując się do najlepszych, ponad 130-letnich, tradycji w zakresie wytwarzania dachówek CREATON, spółka produkuje wysokiej jakości modele ceramiczne i cementowe wraz z komplementarnymi akcesoriami systemowymi.

Klasyczne i nowoczesne kształty dachówek wytwarzane są z największą precyzją z najlepszych surowców w 16 fabrykach zlokalizowanych na terenie Polski, Niemiec i Węgier. Dostępne w bogatej gamie kolorów i powierzchni, uznawane są za synonim najlepszego designu. Liczne oryginalne rozwiązania konstrukcyjne gwarantują doskonałe parametry pod względem trwałości i funkcjonalności dachu. Produkty spełniają wszystkie, nawet najbardziej rygorystyczne, wymogi norm i przepisów budowlanych.

Stosowanie przez CREATON Polska najnowocześniejszych rozwiązań produkcyjnych ma na celu zapewnienie możliwie najwyższej jakości produktów przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska naturalnego, racjonalne wykorzystanie jego zasobów. Firma respektuje w swoim działaniu założenia zrównoważonego biznesu.

Spółka posiada wiodącą pozycję na krajowym rynku, dodatkowo kompleksowo zarządza obecnością produktów marki CREATON na 8 rynkach zagranicznych, w krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Dachówki produkowane w Polsce, w tym jedna z najpopularniejszych w kraju dachówek ceramicznych – TITANIA, są również eksportowane do innych krajów Europy.

Podejmowane przez CREATON Polska liczne inicjatywy, takie jak prowadzenie szkoleń dla profesjonalistów w ramach Akademii CREATON (www.akademiacreaton.pl ), ścisła współpraca z czołowymi biurami architektonicznymi czy promowanie zawodu dekarza wśród uczniów, sprawiają, że firma odgrywa ważną rolę w kształtowaniu rynku ciężkich pokryć dachowych.Dachówki ceramiczne marki CREATON

Dachówki ceramiczne marki CREATON dostępne w bogatej gamie kolorów i powierzchni to synonim najlepszego designu, doskonałej funkcjonalności i najdłuższej żywotności. W portfolio produktowym znajduje się najbogatsza na rynku gama modeli, kolorów i powierzchni.

Perfekcyjną jakość wyrobów ceramicznych gwarantują najlepsze surowce, nowoczesna technologia bezdotykowego wypału w poziomych kasetach oraz stała optymalizacja procesu produkcyjnego. Wszystkie powierzchnie – angobowana NUANCE oraz glazurowane – FINESSE i NOBLESSE marki CREATON oferowane są w najwyższym standardzie jakościowym. Zapewniają wyróżniającą estetykę oraz maksymalną odporność na negatywny wpływ warunków atmosferycznych. Każdy model ceramicznej dachówki połaciowej posiada liczne dachówki funkcyjne i akcesoria, z którymi na dachu tworzy gotowy system. Wszystkie elementy – od dachówek po płotki przeciwśniegowe czy ławy kominiarskie – idealnie współgrają ze sobą pod względem designu i kolorystyki.

Wszystkie dachówki ceramiczne marki CREATON posiadają jedną z najdłuższych na rynku gwarancję wynoszącą aż do 50 lat (warunki dostępne są na www.creaton.pl ).

Więcej informacji o dachówkach ceramicznych CREATON można znaleźć na: https://www.creaton.pl/produkty/dachowka-ceramiczna .Dachówki cementowe marki CREATON

Dachówki cementowe marki CREATON odznaczają się niepowtarzalną estetyką i doskonałą funkcjonalnością. Dzięki naturalnym składnikom pochodzącym z najlepszych złóż, zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz wnikliwej kontroli na każdym etapie produkcji powstaje trwała dachówka z gwarancją wynoszącą do 30 lat (warunki dostępne są na www.creaton.pl ).

Każdy z dostępnych modeli wyróżnia się kształtem zaprojektowanym w oparciu o innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne. Jednym z nich jest zastosowanie zapór wodnych umożliwiających szybki odpływ wody z powierzchni dachówki. Tego oryginalnego rozwiązania, poza dachówkami cementowymi CREATON, nie posiadają żadne inne dostępne na rynku produkty. Na uwagę zasługują także perfekcyjne zamki boczne zapewniające szczelność dachu w każdych warunkach czy zaokrąglona krawędź dolna, która usprawnia odprowadzanie wody i zanieczyszczeń z połaci dachu.

Oferowane przez CREATON modele cementowe to ponadczasowe kształty doskonale wpisujące się w obecnie panujące trendy architektoniczne. Nowoczesne powierzchnie PLANAR i DURATOP PRO wydobywają głębię koloru, podkreślając jego intensywność. Sprawiają, że dachówka jest w maksymalnym stopniu odporna na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych. Zachowują doskonały wygląd, nawet po latach użytkowania.

Więcej informacji o dachówkach ceramicznych CREATON można znaleźć na: https://www.creaton.pl/produkty/dachowka-cementowa .Akcesoria dachowe marki CREATON

Akcesoria dachowe CREATON są uzupełnieniem wszystkich modeli dachówek ceramicznych i cementowych marki. W ofercie znajduje się wszystko, co niezbędne do tego, aby dach odznaczał się wyjątkową estetyką i spełniał wszystkie założenia funkcjonalne.

Rozwiązania CREATON umożliwiają estetyczne wykończenie wszelkich fragmentów konstrukcji dachowej, skuteczną wentylację, komunikację czy ochronę przeciwśnieżną. Stoją na straży trwałości dachu i bezpieczeństwa wszystkich, którzy pod nim zamieszkają. Dekarzom ułatwiają precyzyjny, szczelny i bezproblemowy montaż. Wszystkie elementy są spójne pod względem kolorystyki, stylu i w przypadku dachówek funkcyjnych oraz akcesoriów ceramicznych lub cementowych – powierzchni.

Zastosowanie oryginalnych dachówek funkcyjnych i akcesoriów z oferty CREATON stanowi gwarancję tego, że dach będzie zachwycał przez długi czas, zachowując wszystkie swoje walory techniczne.

Więcej informacji o akcesoriach dachowych CREATON można znaleźć na: https://www.creaton.pl/produkty/akcesoria oraz https://www.creaton.pl/produkty/systemy-ochrony .

Strona internetowa firmy:
www.creaton.pl

Profile w serwisach społecznościowych:
Facebook
Instagram
YouTube
Linkedin

 

KONTAKT

pisz na adres: redakcja<@>newss.pl

Skuteczna dystrybucja informacji prasowych od 2008 roku. Usługa press box gwarantuje publikacje komunikatów w wielu portalach. Minimum kilkadziesiąt gwarantowanych publikacji każdej informacji prasowej w odpowiednio sprofilowanych serwisach. Wyjątkowo korzystne warunki współpracy. Kontakt: redakcja<@>newss.pl

Top