Reklama

"Podręcznik dekarza CREATON" w nowej odsłonieJuż jest dostępne, przygotowane przez ekspertów Akademii CREATON, nowe wydanie „Podręcznika dekarza CREATON – edycja 2021”, publikacji dedykowanej wszystkim profesjonalistom wykorzystującym w swojej pracy produkty marki. Materiał prezentujący szczegółowe informacje dotyczące montażu ponad 30 modeli dachówek ceramicznych i cementowych oraz akcesoriów dachowych można pobrać ze strony www.creaton.pl .

Czytaj więcej: "Podręcznik dekarza CREATON" w nowej odsłonie

Nowa era budynków? Dom do 70 m2 bez pozwoleniaInformacje o tym, że będzie możliwe stawianie domów o powierzchni do 70 mkw. bez pozwoleń na budowę, obiegły cały kraj. Czy takie domy będą obowiązywały Warunki Techniczne 2021? Jakie formalności trzeba będzie spełnić? I jaką stolarkę brać pod uwagę, jeśli w planach mamy takie przedsięwzięcie?

Czytaj więcej: Nowa era budynków? Dom do 70 m2 bez pozwolenia

Bramy do konsultingu szeroko otwarte, czyli 7 miesięcy od powstania Redegate.comRedegate.com, pierwszy portal w Polsce łączący doradców najwyższego szczebla z firmami, powstał 24 lutego 2021 roku i istnieje na rynku dopiero 7 miesięcy. W tak krótkim czasie dzięki platformie udało się przeprowadzić ponad 20 najróżniejszych projektów doradczych, a baza zweryfikowanych ekspertów liczy już ponad 300 osób. Czy można mówić o sukcesie? Wywiad z założycielami Redegate.com.

Czytaj więcej: Bramy do konsultingu szeroko otwarte, czyli 7 miesięcy od powstania Redegate.com

Jakość - czynnik, który decyduje o istocie dachuPokrycia CREATON doceniają nie tylko osoby budujące domy, ale także dekarze i architekci – między innymi przedstawiciele pracowni Z500. W swoich projektach bardzo chętnie korzystają oni z dachówek tej marki. O powodach, dla których cenią właśnie pokrycia CREATON, a także o znaczeniu jakości wybieranych produktów opowiedział Mariusz Dębski, dyrektor ds. rozwoju pracowni Z500.

Czytaj więcej: Jakość - czynnik, który decyduje o istocie dachu

Wejdź na wyższy poziom dekarstwa, zostań Top Dekarzem CREATONCREATON Polska zaprasza do udziału w III edycji programu Top Dekarze. Akcja, tym razem pod hasłem „Poziom wyżej”, dedykowana jest dla wszystkich profesjonalistów, którzy wybrali najlepsze na rynku rozwiązania – produkty CREATON. Mają oni szansę dołączyć do elitarnej grupy Top Dekarzy CREATON – ekspertów od sztuki kreowania dachu.

Czytaj więcej: Wejdź na wyższy poziom dekarstwa, zostań Top Dekarzem CREATON

KRISPOL zabiera właścicieli Salonów KRISHOME i kluczowych Partnerów na wyjątkowy eventTrzy dni intensywnej zabawy połączonej z team buldingiem i spotkaniem z ambasadorem marki Łukaszem Piszczkiem. Tak można w skrócie podsumować epickie spotkanie zorganizowane przez producenta stolarki otworowej firmę KRISPOL dla 150 Partnerów Handlowych.

Czytaj więcej: KRISPOL zabiera właścicieli Salonów KRISHOME i kluczowych Partnerów na wyjątkowy event

KRISPOL wystartował w POLAND BUSINESS RUN 2021Promocja sportu jest na stałe wpisana w DNA wrzesińskiego producenta stolarki okienno-drzwiowej, firmy KRISPOL. Pracownicy spółki wystartowali w POLAND BUSINESS RUN, pokonane w szczytnym celu kilometry to nie tylko szansa na udział w sportowych zmaganiach, ale również pomoc osobom z niepełnosprawnościami.

Czytaj więcej: KRISPOL wystartował w POLAND BUSINESS RUN 2021

Biurowiec z dodatnim bilansem środowiskowymNiecodzienny biurowiec, który generuje czystą energię, to jeden z elementów realizacji ambitnej strategii norweskiego rządu zakładającej, że do 2050 roku wszystkie budynki na terenie kraju będą niemal neutralne pod względem emisji CO2. Kluczową rolę w tym nowatorskim projekcie odegrało innowacyjne rozwiązanie fasady.

Czytaj więcej: Biurowiec z dodatnim bilansem środowiskowym

Cenieni na świecie architekci prelegentami "Future Builders"Bogdan Zaha, Robert Konieczny, Przemo Łukasik, Zbigniew Maćków i Álvaro Leite Siza Vieira – łączy ich nie tylko wspólna profesja oraz liczne sukcesy. Uznani w Polsce i na świecie architekci są również prelegentami przełomowego projektu „Future Builders”. Inicjatywa ALUPROF SA, jednego z europejskich liderów branży stolarki aluminiowej, ma zmienić budownictwo przyszłości, by nasze i kolejne pokolenia mogły żyć w lepszym świecie.

Czytaj więcej: Cenieni na świecie architekci prelegentami "Future Builders"

Pracownicy Aluprof Mistrzami Budownictwa Pasywnego i EnergooszczędnegoProducent innowacyjnych rozwiązań z zakresu stolarki aluminiowej – spółka Aluprof – stawia nie tylko na rozwój pod kątem tworzenia unikatowego know-how, zmieniającego branżę budowlaną. Najważniejszą wartością firmy są ludzie. Dlatego też część pracowników Aluprof wzięła udział w Programie Szkoleniowym Akademii Zdrowego Budownictwa. Kurs jest akredytowany przez Niemiecki Instytut Budownictwa Pasywnego w Darmstadt.

Czytaj więcej: Pracownicy Aluprof Mistrzami Budownictwa Pasywnego i Energooszczędnego

PGE przypomina: Uwaga na fałszywe SMS-yPGE Obrót zajmująca się w Grupie PGE sprzedażą energii apeluje o ostrożność w związku z pojawiającymi się fałszywymi wiadomościami kierowanymi do Klientów. Zawierają one informację o braku uregulowania płatności, co może spowodować wstrzymanie dostaw energii. Spółka podkreśla, jak odróżnić fałszywe SMS-y od prawdziwych wiadomości.

Czytaj więcej: PGE przypomina: Uwaga na fałszywe SMS-y

Tematy pokrewne

KONTAKT

pisz na adres: redakcja<@>newss.pl

Skuteczna dystrybucja informacji prasowych od 2008 roku. Usługa press box gwarantuje publikacje komunikatów w wielu portalach. Minimum kilkadziesiąt gwarantowanych publikacji każdej informacji prasowej w odpowiednio sprofilowanych serwisach. Wyjątkowo korzystne warunki współpracy. Kontakt: redakcja<@>newss.pl

Top