Reklama

Aluprof i KRISPOL: zaprojektuj dom z cichym luksusem i wygraj dofinansowanie na drzwi tarasoweWeź udział w konkursie Aluprof i KRISPOL – zaprojektuj dom z cichym luksusem i wygraj dofinansowanie na drzwi tarasowe SKYLINE o wartości 70 000 zł!

Czytaj więcej: Aluprof i KRISPOL: zaprojektuj dom z cichym luksusem i wygraj dofinansowanie na drzwi tarasowe

Fotele RM58 wylicytowane za ponad 100 tys. plnSukces finałowej aukcji projektu Recykling Art: „Sztuka kocha design”.


Ogromnym sukcesem zakończyła się aukcja finałowa projektu Recykling Art: „Sztuka kocha design”, która odbyła się 21 listopada w warszawskim Kinogramie w Fabryce Norblina. Prace artystów z MAG Gallery, dla których płótnem stały się legendarne fotele RM58, zaprojektowane przez Romana Modzelewskiego, zostały zlicytowane na łączną kwotę ponad 100 tys. złotych. Zebrane środki pomogą w funkcjonowaniu warszawskiego Domu Ronalda McDonalda, w którym rodzice mogą bezpłatnie mieszkać w czasie ciężkiej choroby i pobytu dziecka w szpitalu.  

Czytaj więcej: Fotele RM58 wylicytowane za ponad 100 tys. pln

System drzwi zewnętrznych harmonijkowych TM77 BIFOLD od Yawal SA - Innowacja spotyka wszechstronnośćYawal SA, wprowadza na rynek swój najnowszy produkt - system zewnętrznych drzwi harmonijkowych TM 77 BIFOLD. To świeże podejście do konstrukcji drzwi składanych, łączy technologię, funkcjonalność i trwałość w jednym niezrównanym pakiecie.

Czytaj więcej: System drzwi zewnętrznych harmonijkowych TM77 BIFOLD od Yawal SA - Innowacja spotyka wszechstronność

Aluron - nowe Raporty Klasyfikacyjne dla systemu drzwi przeciwpożarowych AS 75EIW ubiegłym roku zadebiutował na polskim rynku system Aluron AS 75EI służący do konstruowania jedno i dwuskrzydłowych izolowanych termicznie drzwi przeciwpożarowych. Ten wyjątkowy produkt, odznaczający się wieloma unikatowymi cechami, otrzymał właśnie nowe wersje Raportów Klasyfikacyjnych w zakresie odporności ogniowej zgodnie z normą PN-EN 13501-2:2016-07. Badaniom poddano przeciwpożarowe drzwi i okna techniczne w klasie EI 30 oraz EI 60. Na podstawie nowo wydanych dokumentów kontrahenci Aluronu mogą już dokonywać certyfikacji w jednostkach notyfikowanych.

Czytaj więcej: Aluron - nowe Raporty Klasyfikacyjne dla systemu drzwi przeciwpożarowych AS 75EI

Aluron podsumowuje Ogólnopolskie Forum Stolarki 2023Emocje po Ogólnopolskim Forum Stolarki jesień 2023 nieco już opadły, ale echa rozmów kuluarowych, debat i wystąpień prelegentów jeszcze długo będą gościć w głowach uczestników, którzy w tym roku pobili frekwencyjny rekord 250 osób. Silnym głosem w trakcie dwudniowej konferencji wybrzmiał również Aluron, który pełnił rolę partnera głównego tegorocznej edycji OFS-u.

Czytaj więcej: Aluron podsumowuje Ogólnopolskie Forum Stolarki 2023

Nowość w ofercie Aluronu - skrzydło wentylacyjne AS 75VW ofercie producenta systemów z Zawiercia i programie AluronCad pojawiło się rozwiązanie AS 75V służące do konstruowania nieprzeziernych skrzydeł wentylacyjnych otwieranych do wewnątrz. Nowa propozycja Aluronu może być łączona z witrynami oraz systemami fasadowymi AF 50, AF 50S i AF 50KW QUANTUM.

Czytaj więcej: Nowość w ofercie Aluronu - skrzydło wentylacyjne AS 75V

Sieć Salonów KRISHOME otwiera największy w Polsce salon oferujący stolarkę marki KRISPOLSieć Salonów KRISHOME z dumą ogłasza, że została uhonorowana prestiżową nagrodą złotego Laura Klienta 2023. To kolejne wyróżnienie, które potwierdza wysoką jakość obsługi i innowacyjność oferowanych produktów. Rozwój sieci nie zwalnia tempa. Tej jesieni odbyło się oficjalne otwarcie największego na mapie Polski punktu ze stolarką marki KRISPOL – salonu MEGABUD z Gdańska.

Czytaj więcej: Sieć Salonów KRISHOME otwiera największy w Polsce salon oferujący stolarkę marki KRISPOL

Dyskretne, solidne, trwałe - okucie ALU axxent PLUSUdoskonalone okucie SIEGENIA ALU axxent PLUS idealnie wpisuje się w oszczędny design i proste linie charakterystyczne dla nowoczesnej architektury. W połączeniu z wąskimi profilami daje architektom, projektantom i producentom jeszcze większą swobodę działania.

Czytaj więcej: Dyskretne, solidne, trwałe - okucie ALU axxent PLUS

Grupa Roca ogłasza zmiany w polskim zarządzie i powołuje nowego Dyrektora ZarządzającegoPo 25 latach kariery w Grupie Roca Pan Jacek Różycki – obecny Dyrektor Zarządzający Roca w Polsce przekaże z dniem 1 stycznia 2024 stery Markowi Słaboniowi.

Marek Słaboń, który aktualnie pełni funkcję Dyrektora Sprzedaży Roca Polska obejmie w konsekwencji stanowisko Dyrektora Zarządzającego spółek Roca Polska, Roca Poolspa oraz Royo Polska (Elita Meble). Marek Słaboń ma za sobą 18 lat kariery na stanowiskach związanych ze sprzedażą i zarządzaniem produktem w Grupie Roca w Polsce, potwierdzonej wieloma sukcesami.

Czytaj więcej: Grupa Roca ogłasza zmiany w polskim zarządzie i powołuje nowego Dyrektora Zarządzającego

System klucza, czyli jak zarządzać dostępem do przestrzeni biurowejFunkcjonowanie w przestrzeni biurowej opiera się zarówno na nieograniczonym dostępie do przestrzeni wspólnej, jak i na dostępie do wyznaczonych pomieszczeń – zazwyczaj ograniczonym, np. z uwagi na bezpieczeństwo danych lub sprzętu. W tym drugim przypadku mowa o tzw. uprawnieniach dostępowych. Aby je stworzyć i nadać pracownikom, zarządcy biur sięgają po system klucza. Tego typu rozwiązanie wzmacnia kontrolę wejścia i bezpieczeństwo antywłamaniowe pomieszczeń, w których gromadzone są newralgiczne dane firmowe, osobowe lub ważny z punktu prawidłowego funkcjonowania firmy sprzęt (np. serwery). Jak wygląda system klucza w praktyce?

Czytaj więcej: System klucza, czyli jak zarządzać dostępem do przestrzeni biurowej

Yawal w Partnerstwie z Politechniką Śląską Tworzy Innowacje w Architekturze!Jesteśmy dumni, że możemy podzielić się wynikami naszej inspirującej współpracy z Politechniką Śląską w Gliwicach. Wspólnie z tą prestiżową uczelnią, postanowiliśmy dać studentom architektury niepowtarzalną okazję do zaprezentowania swoich umiejętności w projektowaniu na systemach Yawal, organizując konkurs pod tytułem: "Nowatorskie zastosowania systemów przegród aluminiowo-szklanych w projektach architektonicznych obiektów wielofunkcyjnych".

Czytaj więcej: Yawal w Partnerstwie z Politechniką Śląską Tworzy Innowacje w Architekturze!

Tematy pokrewne

KONTAKT

pisz na adres: redakcja<@>newss.pl

Skuteczna dystrybucja informacji prasowych od 2008 roku. Usługa press box gwarantuje publikacje komunikatów w wielu portalach. Minimum kilkadziesiąt gwarantowanych publikacji każdej informacji prasowej w odpowiednio sprofilowanych serwisach. Wyjątkowo korzystne warunki współpracy. Kontakt: redakcja<@>newss.pl

Top