Reklama

Firma Hörmann na MONTERIADZIEHala 5 MTP, stoisko nr 108
31.01 – 3.02, BUDMA 2023 

Czytaj więcej: Firma Hörmann na MONTERIADZIE

Firmy Kraton i Lestor partnerami współpracującymi 4 Design Days
W ramach 7. edycji 4 Design Days, która odbędzie się w dniach 26-29 stycznia 2023 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, firmy Kraton i Lestor zaprezentują kilka wybranych produktów marki Hörmann.

Czytaj więcej: Firmy Kraton i Lestor partnerami współpracującymi 4 Design Days

Diamenty Forbesa 2023 dla Grupy CerradGrupa Cerrad znalazła się w gronie laureatów prestiżowego rankingu "Diamenty Miesięcznika Forbes" 2023.

To coroczny tytuł dla firm, które najskuteczniej zwiększyły swoją wartość w ostatnich 3 latach. Aby zyskać prestiżowe wyróżnienie i znaleźć się w rankingu laureatów sporządzanej raz do roku listy Diamenty Miesięcznika Forbes, należy dowieść swojej skuteczności w budowaniu silnej marki i zwiększaniu wartości biznesu, co w obecnych czasach globalnego kryzysu ekonomicznego nie jest łatwe.

Czytaj więcej: Diamenty Forbesa 2023 dla Grupy Cerrad

Profesjonalne wyciskanie aluminium od profesjonalistów z Final S.A.Celem nadrzędnym przedsiębiorstwa FINAL SA jest dostarczanie swoim partnerom biznesowym produktów w najbardziej ekonomicznym modelu opartym na zasadzie One-Stop-Shop. Dzięki niemu cały proces produkcji profili zaczynając od wyciskania przez prefabrykację, anodowanie aż po logistykę (i nie tylko), przeprowadza jedna organizacja – Final.

Czytaj więcej: Profesjonalne wyciskanie aluminium od profesjonalistów z Final S.A.

PGE Obrót zachęca Klientów do przejścia na eFakturęPGE Obrót, spółka zajmująca się w Grupie PGE sprzedażą energii elektrycznej, przygotowała dodatkowe propozycje oraz bonusy dla Klientów wybierających rozliczenie bez papieru. Aktywując usługę można wspomóc wybrane hospicjum lub skorzystać z rabatu w eSklepie PGE.

Czytaj więcej: PGE Obrót zachęca Klientów do przejścia na eFakturę

Adgar Poland umacnia się na warszawskim rynku powierzchni biurowejAdgar Poland wykorzystał 2022 rok na umocnienie swojej pozycji na warszawskim rynku nieruchomości biurowych. Spółka zrealizowała ambitne plany inwestycyjne, zwiększyła podaż dostępnej powierzchni najmu do 140 tys. mkw oraz znacząco rozwinęła portfolio najemców, włączając w to najemców dla funkcji mixed-use w swoich budynkach. Podejmowane w 2022 roku, angażujące projekty charytatywne umacniały również relacje w ramach społeczności najemców, integrując firmy wokół bliskich Adgar Poland wartości, a także ułatwiając im popandemiczne powroty do biur i wprowadzanie hybrydowych systemów pracy.

Czytaj więcej: Adgar Poland umacnia się na warszawskim rynku powierzchni biurowej

Rozwiązania Aluprof w Browarach Warszawskich, najlepszej miejskiej rewitalizacji na świecieRewitalizacja i modernizacja istniejących budynków, zwłaszcza zabytkowych, to trend, który w ostatnim czasie bardzo zyskuje na popularności. Wynika to nie tylko z troski o środowisko (budowa nowego obiektu jest zdecydowanie mniej ekologiczna), ale też jest przejawem szacunku dla historii i tradycji danego miejsca. Przykładem realizacji, w której pomimo zastosowania nowoczesnych, nadających inwestycji industrialny wygląd rozwiązań, udało się zachować dawny charakter przestrzeni, są Browary Warszawskie. W tej wyjątkowo udanej rewitalizacji, nagrodzonej prestiżowym wyróżnieniem MAPIC Awards 2022 w kategorii Best Urban Regeneration, swój udział miała firma Aluprof, której systemy aluminiowe zostały tam zastosowane.

Czytaj więcej: Rozwiązania Aluprof w Browarach Warszawskich, najlepszej miejskiej rewitalizacji na świecie

PGE Obrót zachęca rolników do produkcji "zielonej energii"

PGE Obrót, spółka zajmująca się w Grupie PGE sprzedażą energii, stale zachęca  gospodarstwa domowe oraz firmy do skorzystania z oferty na instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła i magazyny energii. Decydując się na realizację inwestycji, można skorzystać z aktualnych dotacji finansowych, w tym ogłoszonego  ostatnich dniach programu „Modernizacja gospodarstw rolnych w obszarze zielona energia w gospodarstwie” czy „Mój Prąd”.

Czytaj więcej: PGE Obrót zachęca rolników do produkcji "zielonej energii"

Architektura cyrkularna - nieunikniona przyszłość współczesnego budownictwaBudynki niskoenergetyczne i pasywne powoli stają się codziennością – dzięki nim możliwe jest nie tylko zmniejszenie zapotrzebowania na energię, ale też spełnienie coraz bardziej restrykcyjnych przepisów prawa. Wychodząc naprzeciw potrzebom projektantów w zakresie dbałości o środowisko naturalne, producenci materiałów budowlanych szukają kolejnych rozwiązań, które pozwolą tworzyć obiekty neutralne klimatycznie. W trend budownictwa cyrkularnego wpisują się rozwiązania z oferty Aluprof, europejskiego lidera, który dostarcza innowacyjne, energooszczędne i bezpieczne systemy aluminiowe przeznaczone do produkcji okien, drzwi, fasad i osłon przeciwsłonecznych dla branży budowlanej i konstrukcyjnej.

Czytaj więcej: Architektura cyrkularna - nieunikniona przyszłość współczesnego budownictwa

Maciej Dulski nowym Dyrektorem E-Commerce & Trade Marketingu w MediaMarktSaturn PolskaDo zespołu MediaMarktSaturn Polska dołączył Maciej Dulski, który z początkiem stycznia br. objął stanowisko Dyrektora E-Commerce & Trade Marketingu. Do jego zadań należy m.in. wzmocnienie sprzedaży omnichannel i poprawa doświadczeń zakupowych.

Czytaj więcej: Maciej Dulski nowym Dyrektorem E-Commerce & Trade Marketingu w MediaMarktSaturn Polska

2N-Everpol Sp. z o.o. dystrybutorem firmy AUTEL- producenta ładowarek do samochodów elektrycznychFirma 2N-Everpol Sp. z o.o. https://everpol.pl/ dystrybutorem firmy AUTEL https://AUTELenergy.eu/ – producenta ładowarek do samochodów elektrycznych. 2N-Everpol Sp. z o.o. będzie odpowiedzialna za sprzedaż urządzeń AUTEL nie tylko w Polsce, ale w całym regionie krajów Europy Środkowo Wschodniej (CEE).

Czytaj więcej: 2N-Everpol Sp. z o.o. dystrybutorem firmy AUTEL- producenta ładowarek do samochodów elektrycznych

Tematy pokrewne

KONTAKT

pisz na adres: redakcja<@>newss.pl

Skuteczna dystrybucja informacji prasowych od 2008 roku. Usługa press box gwarantuje publikacje komunikatów w wielu portalach. Minimum kilkadziesiąt gwarantowanych publikacji każdej informacji prasowej w odpowiednio sprofilowanych serwisach. Wyjątkowo korzystne warunki współpracy. Kontakt: redakcja<@>newss.pl

Top