Reklama

Aliplast Sp. z o.o.

  Aliplast Sp. z o.o.
ul. Wacława Moritza 3
20-276 Lublin

Tel.: +48 81 745 50 30
Fax: +48 745 50 31

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.aliplast.plAliplast Aluminium Systems to wiodący na rynku europejskim producent systemów aluminiowych dla budownictwa. W swojej działalności firma koncentruje się na projektowaniu, produkcji i dystrybucji architektonicznych systemów profili oraz na usługach malowania proszkowego, anodowania  i gięcia łuków.

Aliplast Aluminium Systems, polska część światowej grupy koncernu Corialis, to prężnie rozwijający się na polskim rynku projektant, producent systemów i profili aluminiowych dla budownictwa. Firma powstała w 2002  roku. Nowoczesny park technologiczny Grupy Aliplast stanowią dwie lakiernie pionowe, lakiernia pozioma,  akcesoryjna, dwie linie  do dekoracji aluminium wood Colour, anodownia, dział CNC . Spółka Aliplast Extrusion dysponuje trzeba prasami do wyciskania aluminium (2200T, 2400T, 2800T). Obecnie obie Spółki zatrudniają 700  pracowników.  Powierzchnia magazynowo produkcyjna Spółek - 50 000 m2, biurowa 2800 m2.  Firma stale inwestujemy= w zakup nowoczesnych technologii i poszerza  park maszynowy o nowe i innowacyjne urządzenia produkcyjne.

Oferta systemów aluminiowych ALIPLAST obejmuje systemy:

- OKIENNE (Genesis 75, Star – dedykowane budownictwu pasywnemu, SPi+, SP OUT (otwierane na zewnątrz) SP SU ( system okienny z ukrytym skrzydłem)
- DRZWIOWE  (Star, SP800i+, drzwi panelowe)
- PRZESUWNE (Ultraglide, UG rozwiązanie kątowe, UG Monorial, UG niski próg, VG Plus, Modern Slide)
- HARMONIJKOWE (Panorama)
- FASADOWE (MC Wall, Mc PAssive Plus, MC Glass, fasada modułowa)
- PRZECIWPOŻAROWE (FR90, MC Fire, AF Slide)
- ZADASZEŃ OGRODÓW ZIMOWYCH (Aliver 2000+, Victorian Plus, Terrasendach)
- SYSTEMY UZUPEŁNIAJĄCE (Insekt system, Sun Protection)
- SYSTEMY OSŁONOWE – aluminiowe rolety zewnętrzne (adaptacyjne i podtynkowe)


Systemy aluminiowe dla budownictwa firmy Aliplast posiadają dokumenty będące podstawą dopuszczenia ich do stosowania w budownictwie. Aprobaty techniczne, atesty higieniczne, badania ITT potwierdzają wysokie parametry produktów Aliplast zgodnie z normami europejskimi.

W 2021 r. oferta Aliplast rozszerzyła się o nowy segment produktów /Aluminiowe Systemy Osłonowe/, który będzie wciąż rozwijany o nowe pozycje.  Zewnętrzne rolety aluminiowe to wprowadzone już na rynek rolety adaptacyjne praz podtynkowa.

Na rynku pojawił się również Profilcon, system aluminiowych profili konstrukcyjnych, posiadających szerokie zastosowanie w budownictwie, reklamie, przemyśle transportowym, budowie maszyn, stołów i innych urządzeń.


KONTAKT

pisz na adres: redakcja<@>newss.pl

Skuteczna dystrybucja informacji prasowych od 2008 roku. Usługa press box gwarantuje publikacje komunikatów w wielu portalach. Minimum kilkadziesiąt gwarantowanych publikacji każdej informacji prasowej w odpowiednio sprofilowanych serwisach. Wyjątkowo korzystne warunki współpracy. Kontakt: redakcja<@>newss.pl

Top