Reklama

VALVEX

     Valvex S.A.
ul. Nad Skawą 2
34-240 Jordanów
tel. (+48) 18 26 93 220
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://valvex.comValvex SA to jakość, niezawodność oraz kreatywność wzorów i technologii. Nasza marka jest rozpoznawana i doceniana w krajach Unii Europejskiej, krajach Ameryki Północnej i Południowej oraz na Bliskim Wschodzie. Także, a może przede wszystkim, marka Valvex cieszy się zasłużoną renomą na rynku polskim, skąd wywodzi się Firma.Produkujemy kilka tysięcy pozycji asortymentowych. Wśród nich znajdują się między innymi: baterie łazienkowe i kuchenne, armatura do instalacji wodnych, armatura do instalacji gazowych, systemy instalacji centralnego ogrzewania, szeroki asortyment elementów złącznych, wężyki przyłączeniowe.

Historia Firmy sięga roku 1922. Wtedy to powstała w Polsce pierwsza fabryka armatury. Po wojnie, mimo nowej, nie zawsze sprzyjającej rzeczywistości, utrzymaliśmy obrany kurs na rozwój technologii i produktów, wyznaczając sobie ambitne cele.

Rok 1970 to jeden z kamieni milowych w historii Firmy – wtedy został otwarty zakład produkcyjny w Jordanowie. Między innymi dzięki tej inwestycji i wysokiej jakości produkcji znakomicie poradziliśmy sobie w nowych warunkach gospodarki rynkowej, które dwie dekady później zaczęły obowiązywać nad Wisłą.

Nasze wyroby, głównie baterie łazienkowe i armatura podłączeniowa,  były zawsze bardzo popularne na rodzimym rynku. Firma była też liderem we wdrażaniu nowości - jako pierwsi wprowadziliśmy na rynek polski nowatorskie zawory kulowe własnego projektu.

Od momentu pozyskania inwestora (1994 rok) funkcjonujemy jako Valvex S.A. Jesteśmy partnerem amerykańskiej grupy kapitałowej Meridian International Group z siedzibą w Milwaukee, Wisconsin USA. Grupa zatrudnia prawie 1 tys. pracowników w zakładach produkcyjnych oraz biurach handlowych w Stanach Zjednoczonych i Europie.

Jesteśmy jednym z wiodących producentów baterii łazienkowych i baterii kuchennych, a także armatury do instalacji wodnych, gazowych i centralnego ogrzewania. Na każdym rynku, na jakim jesteśmy obecni, Valvex jest zawsze synonimem jakości, niezawodności i oryginalnego wzornictwa.

Uważnie wsłuchując się w potrzeby Klientów, bezustannie inwestujemy w nasze zaplecze technologiczne i projektowe. Dzięki temu Valvex może pochwalić się prestiżowym certyfikatem ISO 9001 oraz tzw. „środowiskowym” ISO 14001 świadczącym o prowadzeniu produkcji z poszanowaniem środowiska naturalnego.

KONTAKT

pisz na adres: redakcja<@>newss.pl

Skuteczna dystrybucja informacji prasowych od 2008 roku. Usługa press box gwarantuje publikacje komunikatów w wielu portalach. Minimum kilkadziesiąt gwarantowanych publikacji każdej informacji prasowej w odpowiednio sprofilowanych serwisach. Wyjątkowo korzystne warunki współpracy. Kontakt: redakcja<@>newss.pl

Top