Co nowego w styczniowym magazynie "Brief"
W numerze styczniowym przedstawimy pierwszy subiektywny ranking „Brief” – „50 najbardziej kreatywnych w biznesie”. Zaprezentujemy w nim sylwetki 50. najbardziej kreatywnych ludzi biznesu, którzy prowadzą działalność na różną skalę i w różnorodnych obszarach rynku.
W Briefingu znajdziecie Państwo rozmowę Grzegorza Kiszluka z księdzem Kazimierzem Sową, o tym czy prowadzenie biznesu to grzech?
W Business Today prezentujemy wywiad redaktor naczelnej, Olgi Kozierowskiej z Justyną Garstecką, założycielką firmy Motherhood, która zdobyła pierwszą nagrodę w konkursie „Sukces pisany szminką – Bizneswoman Roku 2009”.
W rubryce Business Services rozpoczynamy nowy cykl, w ramach którego będziemy omawiać media, wyodrębniając nośniki płatne „paid”, własne „owned” i pozyskiwane „eaned”.
W numerze styczniowym, w pierwszym odcinku cyklu opisujemy media płatne. W Business Tomorrow przedstawimy technologiczny przebój, czyli tablety. Prezentujemy genezę ich powstania, opisujemy jakie mają możliwości i ograniczenia.
W Brief for Poland zaprezentujemy nasze badanie „Marka kontra cena” dotyczące oceny aktywności marketingowej samorządów.
Od 20 stycznia magazyn „Brief” będzie dostępny w wersji na iPada. Pierwszy numer będzie można bezpłatnie pobrać z App Store.
Znajdź „Brief” na Facebook i skomentuj zmiany.
BRIEF
