Reklama

Domeny .CO - Polska w czołówce

Polacy docenili domenę .CO. Nasz kraj znalazł się na 9. miejscu wśród państw, w których zarejestrowano najwięcej adresów w tym rozszerzeniu, poinformował serwis Domeny.pl.

W niecałe dwa lata po uruchomieniu, rejestr .CO może pochwalić się wynikiem ponad 1,2 miliona zarejestrowanych adresów oraz wysokim poziomem odnowień – 64%. Wśród użytkowników .CO wymienić można m.in. serwisy: Google, Twitter, Amazon, Overstock, GoDaddy. Końcówka dostępna jest już w ponad 200 krajach. W Polsce jednym z największych rejestratorów domen .CO jest serwis Domeny.pl.

„Uniwersalne znaczenie domeny, dzięki któremu może zastąpić słowa takie jak: company, corporation, commerce, łatwość zapamiętania i wciąż duża liczba wolnych nazw, sprawiają, że jest to doskonały wybór dla przedsiębiorstw szukających dobrego adresu.” - mówi Jarosław Dolega z serwisu Domeny.pl. „.CO jest także doskonałą alternatywą dla domeny .COM, w której coraz trudno już zarejestrować interesującą nazwę.” - dodaje.

.CO jest narodową końcówką domenową Kolumbii. Otwarta rejestracja tej domeny rozpoczęła się w lipcu 2010 roku. Najdrożej sprzedanym w tym roku adresem z .CO była domena Dolphin.co, której cena na rynku wtórnym wyniosła 48.000 USD.

Domeny.pl

KONTAKT

pisz na adres: redakcja<@>newss.pl

Skuteczna dystrybucja informacji prasowych od 2008 roku. Usługa press box gwarantuje publikacje komunikatów w wielu portalach. Minimum kilkadziesiąt gwarantowanych publikacji każdej informacji prasowej w odpowiednio sprofilowanych serwisach. Wyjątkowo korzystne warunki współpracy. Kontakt: redakcja<@>newss.pl

Top