Ruszyła polska strona internetowa marki Hennessy
„Koniak jest bardzo dynamicznie rozwijającą się kategorią na całym świecie, do której coraz częściej sięgają młodsi konsumenci. Dzięki stronie internetowej chcemy pokazać bardziej współczesne oblicze Hennessy. Konsumenci znajdą tam informacje zarówno o historii marki, jak i o lokalnych i globalnych wydarzeniach, takich jak cykl muzycznych imprez „Hennessy Artistry”. Dodatkowo na stronie można zapoznać się z propozycjami nowych koktajli Hennessy” – mówi Joanna Nowakowska, Brand Manager Moët Hennessy Polska.
Uruchomienie polskiej strony internetowej jest elementem nowej strategii marki w tym regionie na 2010 rok. Adaptacją polskiej strony zajęła się agencja interaktywna Byss.
Hennessy to legendarna francuska marka luksusowych koniaków o ponad 200-letniej historii. Jest częścią grupy LVMH (Louis Vuitton Moët Hennessy), która jest największym dostawcą dóbr luksusowych na świecie. Marka Hennessy jest dystrybuowana w Polsce przez Moet Hennessy Polska.
PR Premium
