Reklama

Stephane Tikhomiroff nowym szefem marketingu marki Wedel



Stephane Tikhomiroff objął z początkiem roku stanowisko szefa marketingu Wedla i będzie odpowiadał za całe portfolio marki Wedel.

Stephane Tikhomiroff posiada kilkunastoletnie, międzynarodowe doświadczenie w branży FMCG, zdobyte m.in. w  koncernie Nestle, gdzie był odpowiedzialny za markę Nescafe, a następnie Winiary. Przez ostatni rok był wiceprezesem ds. sprzedaży i marketingu Scandinavian Tobacco Polska.

„Zarządzanie marką Wedel – ikoną czekolady w Polsce, to fascynujące wyzwanie. Na pewno będziemy kontynuować platformę komunikacyjną: „E.Wedel, Fabryka przyjemności”, która udowodniła już swoją skuteczność. Wedel wymieniany  jest niemal przez 40% Polaków1, jako ulubiona i pierwsza marka czekolady, co czyni z firmy absolutnego lidera na rynku. Następna wybierana marka osiąga nieco ponad połowę wskaźnika Wedla. Udział marki w rynku czekolady pod koniec 2010 roku również stawia ją na pierwszym miejscu z 14,7 % wynikiem2. Praca, moja i mojego zespołu, w dalszym ciągu będzie koncentrować się na wzmacnianiu tożsamości marki,  w oparciu o silne walory w swojej kategorii, zaskakiwaniu innowacyjnością, odpowiadając na potrzeby masowego odbiorcy. Będziemy pracować nad obecnością Wedla we wszystkich kanałach komunikacyjnych, począwszy od tradycyjnego, skończywszy na silnym wykorzystaniu nowych mediów, przez które chcielibyśmy dotrzeć do wiernych konsumentów, jak i wchodzić w interakcję z młodymi odbiorcami.”

1 MillwardBrown SMG/KRC
2AC Nielsen 2010, ujecie wartościowe




Wedel
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy  Wedel (PRESS BOX)

KONTAKT

pisz na adres: redakcja<@>newss.pl

Skuteczna dystrybucja informacji prasowych od 2008 roku. Usługa press box gwarantuje publikacje komunikatów w wielu portalach. Minimum kilkadziesiąt gwarantowanych publikacji każdej informacji prasowej w odpowiednio sprofilowanych serwisach. Wyjątkowo korzystne warunki współpracy. Kontakt: redakcja<@>newss.pl

Top