Reklama

MediaMarkt otwiera nowe sklepy w Polsce!Znana sieć z elektroniką użytkową MediaMarkt już 27 czerwca otwiera dwa nowe sklepy - w Rumi oraz Lesznie. Po raz pierwszy w Polsce pojawi się zupełnie nowy format sklepów - Xpress znany już i ceniony w Europie. W tym roku odświeżono również 10 sklepów, a na horyzoncie widać już następne otwarcia i renowacje. W ostatnich miesiącach marka wystartowała także z nową platformą zakupową online oraz aplikacją mobilną – zapowiada się więc naprawdę obiecująco!  


Sklep w Galerii Rumia zajmuje powierzchnię 675 mkw, z kolei w Lesznie, w Galerii Starówka klienci będą mieli do dyspozycji komfortową przestrzeń zakupową o wielkości 520 mkw, poświęconą w całości nowym technologiom. Będą to kolejno 81 i 82 sklep w Polsce. Obie galerie handlowe, w których otwierają się nowe lokale, cechuje nowoczesność oraz świetna lokalizacja w samym sercu miast.

Nowy format już w Polsce

Cieszymy się, że MediaMarkt zdecydował się dołączyć do grona najemców Galerii Rumia i po raz pierwszy w Polsce właśnie u nas zaprezentować swój nowy format sklepu - Xpress. To dla nas niezwykłe wyróżnienie. Wierzymy, że na tę decyzję miała wpływ nie tylko lokalizacja i uplasowana pozycja galerii na rynku ale także fakt, że doświadczenia zakupowe naszych klientów stawiamy zawsze na pierwszym miejscu - mówi Jacek Ostwald z PKB Inwest Budowa 5, spółki do której należy Galeria Rumia.

MediaMarkt oferuje szeroki wybór produktów elektroniki użytkowej, sprzętu AGD i RTV, gier i konsol czy akcesoriów komputerowych i oprogramowania. Sieć od 26 lat jest dostępna w Polsce, przyciągając klientów atrakcyjnymi cenami, szerokim asortymentem i usługami. Marka posiada liczne sklepy stacjonarne w wielu miastach, oferując klientom możliwość bezpośredniego sprawdzenia produktów przed zakupem. Dostępny również sklep internetowy pozwala z kolei na wygodne zakupy online z dostawą do domu lub odbiorem w sklepie. Dla stałych klientów MediaMarkt oferuje program lojalnościowy myMediaMarkt, który umożliwia zbieranie punktów za zakupy i wymienianie ich na atrakcyjne rabaty oraz specjalne oferty dostępne tylko dla członków programu.

W bezpośrednim kontakcie

Bardzo się cieszę z otwarć kolejnych marketów w Polsce. To dla nas ważny moment, ponieważ możemy być jeszcze bliżej naszych klientów i dostarczać im najnowsze technologie oraz doskonałą obsługę w kolejnych lokalizacjach. Nasze nowe placówki zostały zaprojektowane z myślą o komforcie klientów, z uwzględnieniem najnowszych rozwiązań technologicznych. Każde nowe otwarcie to dla nas nie tylko możliwość rozszerzenia działalności, ale przede wszystkim szansa na wzmocnienie relacji z lokalnymi społecznościami. Wierzymy, że nasze sklepy staną się miejscem, gdzie klienci będą mogli nie tylko nabyć najnowsze urządzenia, ale także uzyskać fachową poradę i wsparcie. Jesteśmy dumni z tego, że możemy otworzyć nasze drzwi dla klientów z Rumi oraz Leszna, oferując im szeroką gamę produktów, ułatwiających codzienne życieSebastian Paciorek, Expansion Manager z MediaMarkt Polska.W trosce o komfort zakupów

Dwa wielkopowierzchniowe sklepy MediaMarkt będą świętować swoje otwarcie już 27 czerwca, natomiast pozostałe 80 sklepów właśnie przechodzi modernizację i optymalizację, aby jeszcze lepiej służyć klientom. Niedawno marka otworzyła 10 kolejnych sklepów po remoncie.

- Niedawno, po przebudowie, otworzyliśmy kolejne sklepy naszej sieci w odświeżonej wersji. Dostosowaliśmy asortyment i jego ułożenie do preferencji naszych klientów oraz dodaliśmy im świeżości. Już za kilka dni z kolei będziemy świętować otwarcie kolejnych marketów. A to jeszcze nie wszystkie otwarcia, nad którymi pracujemy w tym roku. Cieszę się, że nasza strategia oraz ciężka praca naszej ekipy przynosi widoczne efekty. Wszystko to pozwala nam realizować naszą misję stawania się Mistrzem Technologicznych Doświadczeń (Experience Champion)  – mówi Marcin Sibiński, Dyrektor Rozwoju Sieci Sklepów w MediaMarkt Polska.

Otwarciom nowych sklepów MediaMarkt w Rumi oraz Lesznie towarzyszy ogrom atrakcji przygotowanych dla klientów. 27 czerwca mieszkańcy wspomnianych miejscowości mogą spodziewać się SuperRabatów nawet do -75% oraz specjalnie przygotowanych stref eventowych, w których każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na wiek.

MediaMarktSaturn Polska
press box

Tematy pokrewne

KONTAKT

pisz na adres: redakcja<@>newss.pl

Skuteczna dystrybucja informacji prasowych od 2008 roku. Usługa press box gwarantuje publikacje komunikatów w wielu portalach. Minimum kilkadziesiąt gwarantowanych publikacji każdej informacji prasowej w odpowiednio sprofilowanych serwisach. Wyjątkowo korzystne warunki współpracy. Kontakt: redakcja<@>newss.pl

Top