Reklama

Środek do czyszczenia ABS - Absorfen ABS Cleaner

Firma Schilsner, producent obrzeży meblowych ABS i PVC, poszerzyła zakres działalności, wprowadzając do swojej oferty preparat do usuwania zabrudzeń z akrylonitrylu butadienu styrenu – Absorfen ABS Cleaner.

 Nowy produkt dostępny jest na polskim rynku od 16 sierpnia br. Stosuje się go do czyszczenia powierzchni wykonanych z ekologicznego tworzywa ABS. Doskonale nadaje się do usuwania zabrudzeń z płyt meblowych oklejonych obrzeżami ABS, profili powlekanych folią (system Renolit) czy elementów okien.

Środek jest w pełni bezpieczny dla czyszczonych powierzchni. Za jego pomocą można usuwać: gumę, kurz, klej z folii ochronnych, smołę, bitumy, ślady tłuszczu oraz pozostałości ze świeżej pianki poliuretanowej i masy uszczelniającej. Preparat zawiera w swoim składzie substancje antyelektrostatyczne, dzięki którym chroni on tworzywo przed ponownym zabrudzeniem.

Absorfen dystrybuowany jest w poręcznych opakowaniach – metalowych puszkach o pojemności 1 litra, zakończonych plastikowym korkiem, dzięki czemu środek jest bardzo wygodny w użyciu.

Preparat charakteryzuje się  również wyjątkowo łatwym sposobem użycia. Wystarczy nanieść go na bawełnianą lub celulozową ściereczkę, która nie odbarwia i nie pozostawia smug, a następnie przetrzeć i osuszyć powierzchnię. W przypadku intensywnych zabrudzeń czynność należy powtórzyć.

Środek­­ dytrybuowany jest tylko w ilościach hurtowych. Jeden karton zawiera 10 litrowych pojemników. Nabyć można go w hurtowniach wspópracujących z firmą Schilsner.

Cena sugerowana: 25 zł brutto.
Więcej na: http://www.schilsner.pl/

Schilsner

Tematy pokrewne

KONTAKT

pisz na adres: redakcja<@>newss.pl

Skuteczna dystrybucja informacji prasowych od 2008 roku. Usługa press box gwarantuje publikacje komunikatów w wielu portalach. Minimum kilkadziesiąt gwarantowanych publikacji każdej informacji prasowej w odpowiednio sprofilowanych serwisach. Wyjątkowo korzystne warunki współpracy. Kontakt: redakcja<@>newss.pl

Top