Reklama

Aliplast rozszerza gamę swoich produktów outdoorowych. Nową pozycją w ofercie jest CARPORT ECO


CARPORT ECO to nowoczesne zadaszenie garażowe, które ochroni samochód przed wiatrem, deszczem, gradem i śniegiem. To coraz popularniejsza opcja dla tych, którzy szukają lekkiej, trwałej i łatwej w konserwacji konstrukcji, będącej alternatywą dla tradycyjnych garaży.

CARPORT ECO, to aluminiowa konstrukcja składająca się z systemu specjalnie zaprojektowanych profili malowanych proszkowo oraz 3 warstwowego panelu dachowego, łączy w sobie trwałość i estetykę oraz najlepsze cechy użytkowe. Gwarancją trwałości i jakości koloru są Certyfikaty Qualipol i Qualideco. W ofercie dostępna jest opcja jedno-  i dwustanowiskowa, wolnostojąca i przyścienna. Możliwa jest również instalacja elementów dodatkowych i rozbudowa systemu o wypełnienia ścian bocznych: pełne lub profilami aluminiowymi, czy zastosowanie przesłon typu zip screen i oświetlenia led sterowanie automatyczne. Otwarta konstrukcja CARPORTU ECO sprawdzi się zarówno w przestrzeniach przydomowych, jak i na parkingach miejskich czy firmowych. Dzięki minimalistycznej formie, szerokiej funkcjonalności  i uniwersalnemu designowi CARPORT ECO doskonale wpisze się w każdy styl architektoniczny.

Więcej informacji o systemie CARPORT ECO na stronie internetowej: https://www.aliplast.pl/oferta/carport-eco

Aliplast
press box

Tematy pokrewne

KONTAKT

pisz na adres: redakcja<@>newss.pl

Skuteczna dystrybucja informacji prasowych od 2008 roku. Usługa press box gwarantuje publikacje komunikatów w wielu portalach. Minimum kilkadziesiąt gwarantowanych publikacji każdej informacji prasowej w odpowiednio sprofilowanych serwisach. Wyjątkowo korzystne warunki współpracy. Kontakt: redakcja<@>newss.pl

Top