Reklama

Grupa Hortex zmienia siedzibę i wprowadza się do Adgar Park WestW warszawskim biurowcu Adgar Park West w ostatnich miesiącach panuje duży ruch. Do grona firm, które wybrały budynek na swoją siedzibę dołączył m.in. gigant branży spożywczej, Grupa Hortex, a także Teatr Scena Współczesna. Sukces w pozyskiwaniu nowych najemców to efekt umiejętnego wykorzystania trendów i komponowania atrakcyjnej oferty tradycyjnego najmu powierzchni biurowej, a także rozwój funkcjonalności i konsekwentna modernizacja całego obiektu.

Czytaj więcej: Grupa Hortex zmienia siedzibę i wprowadza się do Adgar Park West

Prawie 6 tys. mkw nowej powierzchni biurowej w 6 miesięcy! Brain Embassy zyskuje na popularności!Brain Embassy ma za sobą znakomite półrocze. W pierwszych sześciu miesiącach 2024 roku otwarto jedną nową lokalizację i znacząco powiększono trzy kolejne – BE Rzymowskiego, BE Młynarska i BE Jerozolimskie. W ciągu ośmiu lat działalności na polskim rynku, Brain Embassy wdrożono już w aż siedmiu stołecznych budynkach biurowych, zlokalizowanych w centrum oraz biznesowych częściach Mokotowa, Woli i Ochoty.

Czytaj więcej: Prawie 6 tys. mkw nowej powierzchni biurowej w 6 miesięcy! Brain Embassy zyskuje na popularności!

Zmodernizowany Adgar Renaissance Tower przyciąga nowych najemców!Adgar Poland, po przejęciu w 2022 roku biurowca Adgar Renaissance Tower, konsekwentnie modernizuje infrastrukturę obiektu i wzmacnia jego neutralność środowiskową. Zrealizowane inwestycje w połączeniu z autorskimi formatami najmu elastycznego przyciągają nowych najemców. W ostatnich miesiącach portfel firm korzystających z przestrzeni biurowej ART znacznie się powiększył, potwierdzając, że biurowiec usytuowany w sercu stołecznej Woli jest atrakcyjnym miejscem do prowadzenia biznesu w tej części Warszawy.

Czytaj więcej: Zmodernizowany Adgar Renaissance Tower przyciąga nowych najemców!

Pierwszy komercyjny budynek o zerowej emisji dwutlenku węgla w Wielkiej BrytaniiWspółczesne budownictwo coraz częściej mierzy się z wyzwaniem, jakim jest przeciwdziałanie kryzysowi klimatycznemu. Deweloperzy, architekci i firmy budowlane łączą siły dostarczając budynki, które minimalizują emisję dwutlenku węgla, tym samym przyczyniając się do znaczącego postępu w walce ze zmianami klimatu. Przykładem takiego obiektu jest The Forge, biurowiec zlokalizowany w londyńskiej dzielnicy Bankside. W budynku zastosowano system fasady elementowej firmy Aluprof, który został zaprojektowany specjalnie na potrzeby tego projektu.

Czytaj więcej: Pierwszy komercyjny budynek o zerowej emisji dwutlenku węgla w Wielkiej Brytanii

Adgar Renaissance Tower z prestiżowym wyróżnieniem LEED PlatinumWarszawski budynek biurowy Adgar Renaissance Tower, należący od 2022 do Adgar Poland otrzymał certyfikat LEED Platinum. To najwyższy poziom certyfikacji, jaki można otrzymać w ramach systemu oceny budynków ekologicznych Leadership in Energy and Envirinmental Design. Spółka potwierdza tym samym zapowiadaną w ostatnim roku realizację ambitnych planów modernizacji biurowców, należących do jej portfela, obejmujących minimalizację ich wpływu na środowisko naturalne oraz efektywne zarządzanie energią.

Czytaj więcej: Adgar Renaissance Tower z prestiżowym wyróżnieniem LEED Platinum

Nowoczesne rozwiązania Aluprof w najpiękniejszych filharmoniach, operach i salach koncertowychCo łączy teatr muzyczny Capitol We Wrocławiu, filharmonię w Szczecinie, budynek NOSPR w Katowicach i pierwszą w Polsce prywatną salę koncertową Cavatina Hall? Poza tym, że to jedne z najpiękniejszych w naszym kraju budynków pełniących funkcje kulturalne, mają jeszcze jeden wspólny mianownik. W każdym z nich wykorzystano rozwiązania firmy Aluprof, lidera w zakresie dostarczania systemów aluminiowych przeznaczonych do produkcji m.in. okien, drzwi i fasad dla branży budowlanej i konstrukcyjnej.

Czytaj więcej: Nowoczesne rozwiązania Aluprof w najpiękniejszych filharmoniach, operach i salach koncertowych

Zielone biurowce - Adgar Poland wdraża rozwiązania przyjazne środowiskuAdgar Poland jest doświadczonym inwestorem, deweloperem, właścicielem i zarządcą nieruchomości biurowych o łącznej powierzchni ponad 140 tys mkw, usytuowanych w biznesowych częściach Mokotowa, Woli, Ochoty i Centrum. We wszystkich lokalizacjach spółka wdrożyła lub aktualnie wdraża rozwiązania zapewniające efektywność energetyczną i użytkowanie inwestycji z poszanowaniem środowiska naturalnego. Zielone inwestycje przekładają się na korzyści dla najemców, a także wszystkich mieszkańców stolicy! Jak to możliwe?

Czytaj więcej: Zielone biurowce - Adgar Poland wdraża rozwiązania przyjazne środowisku

Okna i fasady Aluprof w Nowym Rynku D, najlepszym ekologicznym budynku roku według PLGBCW ostatnich latach coraz więcej nieruchomości komercyjnych powstaje w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Wynika to nie tylko z zaostrzenia norm budowlanych, ale też jest odpowiedzią na oczekiwania inwestorów, którym zależy na ograniczeniu wpływu budynku na środowisko oraz niższych kosztach jego utrzymania, w tym mniejszym zapotrzebowaniu na energię. Przykładem takiej inwestycji jest poznański biurowiec Nowy Rynek D. Obiekt nie tylko wyróżnia się nowoczesnymi rozwiązaniami proekologicznymi, które doceniono, przyznając mu nagrodę w prestiżowym konkursie Green Building Awards, ale też zachwyca spektakularnym wyglądem. Duża w tym zasługa firmy Aluprof, lidera wśród dostawców systemów aluminiowych, którego systemy zastosowano w budynku.

Czytaj więcej: Okna i fasady Aluprof w Nowym Rynku D, najlepszym ekologicznym budynku roku według PLGBC

KONTAKT

pisz na adres: redakcja<@>newss.pl

Skuteczna dystrybucja informacji prasowych od 2008 roku. Usługa press box gwarantuje publikacje komunikatów w wielu portalach. Minimum kilkadziesiąt gwarantowanych publikacji każdej informacji prasowej w odpowiednio sprofilowanych serwisach. Wyjątkowo korzystne warunki współpracy. Kontakt: redakcja<@>newss.pl

Top