Pokaz światowego makijażu by MAC Cosmetics w konkursie Fashion Designer Awards 2010
Makijażem modelek podczas Pokazu Półfinałowego oraz Gali Finałowej zajmie się zespół makijażystów MAC, którym pokieruje osoba zupełnie wyjątkowa – Carolina Pettersson - Senior Artist MAC, która w związku z Fashion Designer Awards przyjedzie specjalnie do Warszawy.
"Carolina to fantastyczna osoba, bardzo kreatywna i utalentowana, jestem głęboko przekonana, ze stworzy w pełni profesjonalny backstage pokazów w ramach konkursu Fashion Designer Awards a makijaż modelek wzbudzi podziw” – mówi Joanna Sokołowska- Pronobis organizatorka konkursu.
Carolina Pettersson z marką MAC jest związana od blisko 10 lat, znajduje się w elitarnej grupie Senior Make Up Artystów MAC. W skali świata jest ich kilkudziesięciu, w regionie europejskim – zaledwie 17. Senior Artist to osoba, która kreuje trendy, wspomaga projektantów mody przy tworzeniu makijaży do kolekcji oraz ma głos przy wprowadzaniu nowych produktów, a także wspomaga trenerów i rozwija zdolności makijażowe Make Up Artystów.
„ Moda jest częścią DNA MAC’a – mówi Karolina Pettersson. Jesteśmy zobowiązani do wspierania projektantów na różnych etapach ich rozwoju. Nasz zespół artystów makijażu na backestagu Tygodni Mody w Nowym Jorku, Londynie, Mediolanie i Paryżu każdego sezonu kreuje trendy i współpracuje z takimi światowymi sławami jak Val Garland, Tom Pecheux i Charlotte Tilbury. Podczas sezonu jesień -zima 2010 byliśmy na backstage prawie 200 pokazów w tych 4 miastach fashion weeków z Giles Deacon dla Chloe, z Missoni dla Rodarte. Zapewniamy również profesjonalne wyszkolenie oraz produkty na całym świecie w tym w Kopenhadze, Delhi i Singapurze.
Jesteśmy szczególnie podekscytowany pracą dla młodych projektantów w ramach Konkursu Fashion Designer Awards Poland.”
www.fashiondesignerawards.com.pl
fashion boulevard events