Reklama

Kolekcje Ceppo Nuovo i Brazilian Quartzite Cerrad x La Mania Home nagrodzone Perłami Ceramiki UEKonkurs PERŁY CERAMIKI UE organizowany jest od 2004 r. przez redakcję kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych”. Odbywa się pod honorowym patronatem Stowarzyszenia Architektów Polskich (SARP).

Stawia sobie za zadanie wyłonienie kolekcji płytek ceramicznych dostępnych na polskim rynku, wyróżniających się oryginalnym wzornictwem, kolorystyką, bogactwem elementów dekoracyjnych oraz dużym wyborem formatów. Celem konkursu jest także uhonorowanie zespołów zaangażowanych w projektowanie oraz wdrażanie i promowanie płytek ceramicznych.

Celem konkursu jest wyłonienie kolekcji najbardziej wyróżniających się na rynku pod względem wzornictwa i jakości oraz najlepiej wpisujących się w trendy światowe.

Perłę Ceramiki UE 2022 otrzymała kolekcja Ceppo Nuovo.

Perłę Ceramiki Dystrybutorów 2022 otrzymała kolekcja Brazilian Quartzite

Nagrody odebrano podczas oficjalnej Gali.Zdjęcia: Anna Małkowicz

Grupa CERRAD
press box

Tematy pokrewne

KONTAKT

pisz na adres: redakcja<@>newss.pl

Skuteczna dystrybucja informacji prasowych od 2008 roku. Usługa press box gwarantuje publikacje komunikatów w wielu portalach. Minimum kilkadziesiąt gwarantowanych publikacji każdej informacji prasowej w odpowiednio sprofilowanych serwisach. Wyjątkowo korzystne warunki współpracy. Kontakt: redakcja<@>newss.pl

Top