Reklama

Sezon grzewczy z PGE Obrót„Cieplej z PGE” to propozycja, na którą składa się doradztwo techniczne wraz z doborem urządzeń, sprzedaż i montaż nowoczesnych kotłów gazowych, a także atrakcyjna oferta zakupu paliwa gazowego. Kolejna edycja oferty obowiązywać będzie od 1 listopada.

- Dbamy o naszych klientów kompleksowo, dlatego oprócz ofert dotyczących energii elektrycznej oferujemy także pakiet usług związanych z gazowymi kotłami grzewczymi. Współpracujemy z doświadczonymi, sprawdzonymi firmami działającymi na terenie całego kraju, które zajmują się obsługą, serwisem i montażem gazowych urządzeń grzewczych. Oprócz tego oferujemy także bezpłatne doradztwo techniczne wraz z doborem i montażem nowoczesnych urządzeń – mówi Robert Choma, prezes zarządu PGE Obrót.


Dlaczego warto wybrać pakiet „Cieplej z PGE”?

Montaż nowoczesnego kotła gazowego jest wykonywany przez fachowców, a darmowa pomoc w doborze odpowiedniego urządzenia gwarantuje wybór optymalnego rozwiązania. Indywidualnie dobrane rozwiązanie będzie zaspokajać potrzeby konkretnego domu lub mieszkania, jednocześnie generując oszczędności dla gospodarstw domowych, a wysoka jakość urządzeń, które zostały wybrane z oferty renomowanych producentów zapewni spokój i komfort cieplny przez długie lata.

Wybór oferty od PGE Obrót, to także troska o środowisko, gdyż ogrzewanie gazowe nie generuje pyłów, przez co nie przyczynia się do powstawania smogu.

Dodatkowo Klienci, którzy wybiorą kocioł gazowy w ramach pakietu „Cieplej z PGE” mogą skorzystać z oferty zakupu paliwa gazowego po korzystnej cenie.

Szczegóły oraz Regulamin oferty znajdują się na www.gkpge.pl .

PGE Obrót
press box

Tematy pokrewne

KONTAKT

pisz na adres: redakcja<@>newss.pl

Skuteczna dystrybucja informacji prasowych od 2008 roku. Usługa press box gwarantuje publikacje komunikatów w wielu portalach. Minimum kilkadziesiąt gwarantowanych publikacji każdej informacji prasowej w odpowiednio sprofilowanych serwisach. Wyjątkowo korzystne warunki współpracy. Kontakt: redakcja<@>newss.pl

Top