Reklama

Prawie 6 tys. mkw nowej powierzchni biurowej w 6 miesięcy! Brain Embassy zyskuje na popularności!Brain Embassy ma za sobą znakomite półrocze. W pierwszych sześciu miesiącach 2024 roku otwarto jedną nową lokalizację i znacząco powiększono trzy kolejne – BE Rzymowskiego, BE Młynarska i BE Jerozolimskie. W ciągu ośmiu lat działalności na polskim rynku, Brain Embassy wdrożono już w aż siedmiu stołecznych budynkach biurowych, zlokalizowanych w centrum oraz biznesowych częściach Mokotowa, Woli i Ochoty.


Brain Embassy intensywnie się rozwija i konsekwentnie zwiększa swój stan posiadania. Po ośmiu latach obecności w Warszawie, z cenionych przez entuzjastów kreatywnych przestrzeni do pracy można korzystać już w siedmiu lokalizacjach. W 2024 roku uruchomiono bowiem biura coworkingowe w budynku Adgar Renaissance Tower na warszawskiej Woli, których łączna powierzchnia wynosi 2558 mkw. W doskonale znanym mieszkańcom tej dzielnicy budynku dawnego PDT Wola, który za sprawą nadania nowych funkcji biurowych przeżywa swój renesans, oddano do dyspozycji najemców dodatkowo całą parterową kondygnację o powierzchni 1143 mkw. Przestrzeń BE Rzymowskiego na Mokotowie rozbudowała się o 1454 mkw. W BE Jerozolimskie również powiększono dostępną dotąd infrastrukturę, bowiem specjalnie dla polskiego oddziału firmy Shell oddano do użytkowania 724 mkw powierzchni w koncepcie Brain Embassy. Oznacza to, że łącznie w pierwszym półroczu 2024 roku podaż powierzchni Brain Embassy zwiększyła się aż o 5879 mkw."Gdy w 2016 roku otwieraliśmy w Warszawie pierwsze biura Brain Embassy wiedzieliśmy, że Stolica potrzebuje kreatywnych przestrzeni do pracy, miejsc o unikatowym designie i inspirującym klimacie, które pozwolą uwolnić pełny potencjał drzemiący w innowacyjnych pomysłach, ideach i ambicjach działających tu przedsiębiorców. To niezwykle budujące, móc po ośmiu latach powiedzieć, że staliśmy się bezpiecznym domem dla mikroprzedsiębiorców, małych i średnich firm, ale również dużych podmiotów, które świadomie chcą być częścią naszej społeczności, wspólnie z nami rosną i dostrzegają korzyści wynikające z naszej misji tworzenia funkcjonalnych, ergonomicznych i przyjaznych miejsc do pracy” – mówi Monika Kaczmarczyk, Managing Director Brain Embassy.

Warto przypomnieć, że genezą powstania konceptu Brain Embassy, poza organizacją warunków sprzyjających kreatywnej pracy z poszanowaniem prawa do odpoczynku i well-being, była konieczność zadbania o klimat budowania biznesowych i towarzyskich relacji, networking, dzielenia się kompetencjami i doświadczeniem. Tylko w ciągu 2023 roku najemcy mogli wziąć udział w łącznie 123 wydarzeniach, poprzez które realizowano to właśnie cele. Walorem są również elastyczne warunki najmu z 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia. Przejrzysta oferta pakietów definiujących zakres poszczególnych form korzystania z otwartej przestrzeni biurowej, czyli Open Space i zapewniających nieco więcej intymności autonomicznych biur w ramach opcji Private Office i Company Unit, wpisuje się w dzisiejsze oczekiwania wielu podmiotów różnych branż, które po okresie pandemii doskonale odnalazły się w hybrydowych modelach pracy. Gdy dodamy do tego możliwość skorzystania z sal konferencyjnych i eventowych, zaplecze socjalne i serwis sprzątający, najemcom pozostaje się skupić wyłącznie na tym, co dla nich najważniejsze, a zatem na ich rozwoju i realizacji biznesowych ambicji.“Nasza oferta jest konsekwentnie weryfikowana pod kątem obserwowanych trendów i zmieniających się oczekiwań najemców. Stale poszukujemy komplementarności, dzięki której biznesowy profil naszych najemców jest bardzo urozmaicony. Przyciągamy bowiem bardzo różne podmioty, zarówno te na początkowym etapie swojej działalności, jak i te o ugruntowanej już pozycji na rynku, o wielokierunkowych specjalizacjach, odmiennych kulturach organizacji, a nawet filozofii dbania o dobrostan pracowników. To wszystko jednak sprzyja biznesowemu rozwojowi - zarówno samych najemców, jak i całej społeczności” - dodaje Daria Stefaniak, Sales Strategy Manager.

I o ile potwierdzeniem skuteczności takiego podejścia może być dynamika dotychczasowego rozwoju Brain Embassy w Warszawie, to optymistycznych dowodów na słuszność przyjętej przez BE strategii jest więcej. Sukces i doświadczenia zdobyte na polskim rynku pozwoliły marce na wdrożenie identycznego konceptu przestrzeni coworkingowych w belgijskiej Antwerpii oraz w Tel- Awiwie i wszystko wskazuje na to, że dalsza ekspansja jest tylko kwestią czasu. Tym bardziej, że coworkingi Brain Embassy poza dużym zainteresowaniem przedsiębiorców, doceniane są przez rynkowych ekspertów, architektów i dziennikarzy. Między innymi w listopadzie 2017 marce BE przyznano tytuł „Innowacji Roku” w konkursie CIJ Awards, nagrody w konkursach organizowanych przez Magazyn Eurobuild i CBRE. Lokalizacja Brain Embassy Czackiego zaś, otwarta w dawnym Teatrze Kwadrat, została laureatem konkursu Property Design Awards 2023 w kategorii Design - wnętrze biurowe.

Więcej informacji: https://brainembassy.com/pl/

KONTAKT

pisz na adres: redakcja<@>newss.pl

Skuteczna dystrybucja informacji prasowych od 2008 roku. Usługa press box gwarantuje publikacje komunikatów w wielu portalach. Minimum kilkadziesiąt gwarantowanych publikacji każdej informacji prasowej w odpowiednio sprofilowanych serwisach. Wyjątkowo korzystne warunki współpracy. Kontakt: redakcja<@>newss.pl

Top