Reklama

PGE Obrót wprowadziła inteligentne długopisy i gogle VRSpółka Grupy PGE, sprzedająca energię elektryczną do ponad 5 mln klientów, uruchomiła pilotażowe projekty, w których testuje innowacyjne rozwiązania mające zwiększać komfort obsługi klientów. Gogle wykorzystujące technikę wirtualnej rzeczywistości pomagają promować produkty dostępne w PGE eSklep, a elektroniczne długopisy, umożliwiające gromadzenie i digitalizację danych, usprawniają przebieg procesu sprzedażowego.

Czytaj więcej: PGE Obrót wprowadziła inteligentne długopisy i gogle VR

Czy gry komputerowe mogą wspierać rozwój dziecka?Gry komputerowe są jedną z najpopularniejszych form spędzania wolnego czasu, często jednak budzą niepokój wśród rodziców - czy słusznie? Dobrze dobrane do wieku oraz wrażliwości dziecka pozytywnie wpływają na jego rozwój, potrzeganie świata oraz kreatywność. MediaMarkt radzi, na co zwrócić uwagę, wybierając gry dla dzieci i młodzieży.

Czytaj więcej: Czy gry komputerowe mogą wspierać rozwój dziecka?

Media Expert: Sieć proponuje rabaty przed premierą gry EA SPORTS FIFA 20!Fani serii EA Sports FIFA z niecierpliwością odliczają dni do światowej premiery tegorocznej edycji tej gry. Najnowsza wersja piłkarskiego symulatora będzie dostępna w sprzedaży 27 września. Media Expert zachęca do sprytnego wykorzystania pozostałego do premiery czasu i udziału w specjalnej akcji promocyjnej. „Rozegraj rabat na FIFA20!” to możliwość uzyskania aż 30 złotych zniżki na EA SPORTS™ FIFA 20.

Zeszłoroczną edycję EA SPORTS™ FIFA zakupiła rekordowa liczba graczy. Tytuł nie miał sobie równych w 2018 roku i żadna inna gra nie zbliżyła się w Europie do poziomu 20 mln sprzedanych egzemplarzy. Rekordowy był również wynik sieci Media Expert, która sukcesywnie zwiększa swój udział w sprzedaży tej gry na polskim rynku z dynamiką wzrostu na poziomie kilkunastu procent rok do roku.

Czytaj więcej: Media Expert: Sieć proponuje rabaty przed premierą gry EA SPORTS FIFA 20!

Finał Ekstraklasa Games i mistrzowskie promocje w Media Expert!Ekstraklasa Games wchodzi w decydującą fazę. O miano najlepszych graczy EA FIFA 19 w Polsce, rywalizowało ponad 17 tys. uczestników.
26 maja 2019 odbędzie się Finał tegorocznej, pierwszej edycji tego turnieju. Z tej okazji sieć Media Expert, będąca oficjalnym partnerem rozgrywek, przygotowała dla wszystkich entuzjastów gamingu specjalne promocje na zestawy konsol i gier.

Za zestaw PS4 500GB z dwiema grami: EA FIFA 19 oraz Battlefield 5 zakupiony w dniach 20-26 maja gracze zapłacą 1128 zł. Równolegle, fani wirtualnej rozrywki będą mogli skorzystać z promocji na konsolę X1S 1TB, wzbogaconą o grę Forza Horizon 4, EA FIFA 19 i Battlefield V oraz dodatki do Fortnit’a w atrakcyjnej cenie 1178, o ile zdecydują się na zakup w okresie od 20 maja do 5 czerwca. Nie zapomniano również o ofercie dla klientów, którzy już korzystają z obu konsol. Przy zakupie notebooka lub fotela gamingowego, Media Expert proponuje zestaw EA FIFA 19 i Battlefield V w cenie 149 zł na PC i 179 zł na PS4/X1 oraz EA FIFA 19 i Anthem w cenie 149 zł na PC i 179 zł na PS4/X1.

Czytaj więcej: Finał Ekstraklasa Games i mistrzowskie promocje w Media Expert!

IV Dni Otwarte ASTOR - przyjdź i zobacz niezwykłe roboty!W weekend 14 i 15 września, zapraszamy na rodzinny weekend z robotami na interaktywnej wystawie robotyki w centrum Krakowa, w siedzibie firmy ASTOR, która znajduje się w pobliżu Kina Kijów i Muzeum Narodowego.

Co ciekawego dzieje się w weekend w Krakowie? Co to jest interaktywna wystawa robotyki? Czy warto przyjść ją zobaczyć? Odpowiedzi na te pytania znajdą goście odwiedzający Dni Otwarte ASTOR, organizowane już po raz czwarty przez krakowską firmę związaną z technologiami dla przemysłu. Zapraszamy do zwiedzania i wspólnej zabawy w godzinach 10-15.00.

Czytaj więcej: IV Dni Otwarte ASTOR - przyjdź i zobacz niezwykłe roboty!

Porozmawiaj z MediaMarkt przez Asystenta Google

Dzięki nowoczesnym technologiom zakupy stają się coraz łatwiejsze. Sieć MediaMarkt uruchomiła właśnie wirtualnego asystenta, który ułatwia wyszukiwanie sklepów sieci, informacji o produktach czy procesie zakupowym. MediaMarkt jest pierwszym dystrybutorem elektroniki użytkowej w Polsce, który wdraża głosowego Asystenta Google.

Popularna sieć MediaMarkt na co dzień dba o komfort zakupów. Tym razem nowym udogodnieniem dla osób poszukujących nowoczesnych urządzeń jest elektroniczny asystent. Umożliwia on szybkie uzyskanie informacji na temat oferty i zakupów w tej sieci.

Czytaj więcej: Porozmawiaj z MediaMarkt przez Asystenta Google

Smartfon czy aparat? Sposób na idealne zdjęcie z wakacjiLudzie, chwile czy krajobrazy uwiecznione na klatkach aparatu to niezapomniana pamiątka z podróży. Do robienia zdjęć na co dzień służą nam głównie smartfony, które zawsze mamy przy sobie. Wyjeżdżając na wakacje, warto jednak zabrać również aparat fotograficzny.

Czytaj więcej: Smartfon czy aparat? Sposób na idealne zdjęcie z wakacji

Porozmawiaj z Media Expert... przez Asystenta Google!Media Expert uruchomiła nowy kanał komunikacji z klientami.
Od dziś, za pośrednictwem Asystenta Google możemy sprawdzić status zamówienia, przejrzeć aktualne promocje czy uzyskać kontakt z infolinią. Jak zapowiada sieć, usługa ma być konsekwentnie rozwijana i wkrótce może ułatwiać realizację zakupów wyłącznie poprzez komendy głosowe.

Media Expert to sieć, która już od lat umiejętnie wykorzystuje technologię w swojej strategii sprzedażowej. Dotychczasowe rozwiązania, obejmujące formułę omnichannel, a także możliwość prezentacji produktów on-line przez konsultanta wyposażonego w kamerkę internetową, to tylko kilka z rozwiązań, które mają na celu zapewnienie komfortu zakupów. Katalog narzędzi sprzedażowych wzmacnia dziś możliwość skorzystania z Asystenta Google. Wystarczy użyć odpowiednich komend głosowych.

Czytaj więcej: Porozmawiaj z Media Expert... przez Asystenta Google!

Tematy pokrewne

KONTAKT

pisz na adres: redakcja<@>newss.pl

Skuteczna dystrybucja informacji prasowych od 2008 roku. Usługa press box gwarantuje publikacje komunikatów w wielu portalach. Minimum kilkadziesiąt gwarantowanych publikacji każdej informacji prasowej w odpowiednio sprofilowanych serwisach. Wyjątkowo korzystne warunki współpracy. Kontakt: redakcja<@>newss.pl

Top